Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

(34) “Žuvys” Kortos reikšmė

Žuvys, tai pelno turtų ir nuosavybės korta. Greta blogų kortų prideda finansinių nesėkmių, turto švaistymo ar praradimo. Žuvys – materialinės sėkmės simbolis. Dažnai korta pasirodo kaip sėkmės ženklas, tačiau reikia mokėti pasinaudoti ja, kaip pasakoje apie auksinę žuvelę. Tai geros savijautos, situacijos valdymo alegorija (kaip žuvis vandenyje).

Pasąmonėje jos reikšmė priklauso kokią ją matome. Negyva ir liečiama – liga, plaukiojanti – sėkmė, viltis, gyva žuvis – sugausite sėkmę. Žvejoti smulkias žuvis reiškia ribotas galimybes, o stambias – sėkmė ir pajamos.
ŽUVYS – itin gera korta klausiančiajam. Visų pirma siejama su finansais ir materialine gyvenimo puse., Tai jo norų išsipildymas, planų įgyvendinimas, turtas ar pajamos, nuosavybė. Jei arti klausiančiojo kortos matyti ŽUVYS, jis gali ir turi pasidalinti savo sėkme su aplinkiniais. Nuo to jam tik geriau. Klausiančiojo lūkesčiai su kaupu išsipildys. Tarpusavio santykiuose, tai stiprūs ir gilūs jausmai, nors ir turintys šiokį tokį materialinį atspalvį. Klausimais dėl turto ar verslo atžvilgiu, tai ypač gera korta. Reiškia pelną, geras investicijas, stabilų ir pelningą verslą.
Taipogi tai yra rezultato korta. Laimikis, pelnytas uždarbis, pajamos.
Atidžiai peržiūrėkite greta esančias kortas. Jei jos blogos, gali kilti finansinių sunkumų ar kitų problemų susietų su turtu ar pinigais.

Žuvys

Su SAULE – labai geras derinys, klausiančiajam sekasi arba jis sėkmingai išspręs savo problemas
    DEBESIMIS – gali tekti atsisakyti užsibrėžtų planų
    KARSTU – finansinės problemos, nesklandumai
    PELĖDOMIS – abejotinos pajamos, galbūt yra pavydima klausiančiojo sėkmei, ypač jei netoli parko korta.
    IŠSIŠAKOJIMU – pelnas remiasi į pasirinkimo teisingumą
    ŽIURKE – ginčai dėl pinigų
    ŽIEDU – sąjunga ar susitarimas, kuris neša pelno klausiančiajam
    KNYGA – gerai išnagrinėkite problemos esmę
    MEDŽIU – finansinė sėkmė, tvirtas pagrindas po kojomis.

Add Comment