Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

(25) “Žiedas” Kortos reikšmė

Žiedas savaime jau nurodo, kad bus kalbama apie sąjungą, susitarimus, santuoką. Šalia negerų kortų, tai nepatvari sąjunga, galima apgaulė ar skyrybos. Tai sudėtingas ir kelias reikšmes turintis simbolis. Astrologijoje – pasaulio, saulės ženklas. Alchemijoje – auksas. Matematikoje – nulis. Tai tuštumos ir begalybės apibrėžimas.

Visos tautos žiedą laiko judėjimo ratu, vientisumo, amžinybės, harmonijos simboliu.
Visuomenėje, žiedas nurodo priklausymą draugijai ar klanui, taip pat laikomas valdžios simboliu. Žiedo įteikimo aktas – tai įgaliojimų ir pareigų įteikimo aktas.
Pamesti žiedą – blogas ženklas. Pasąmonėje, tai žada naudingus ryšius, dovanojamas žiedas – sužadėtuvės.

Greta klausiančiojo kortos, – geras ženklas. Jis parodo santykius, kuriuose klausantysis prisiima atsakomybę ir tam tikrus įsipareigojimus. Jei šalia geros kortos, tiek tarpusavio santykiai, tiek profesinė veikla tai siejama su stabilumu, tvirtumu ir patikimumu. Tai gilių jausmų, įsipareigojimų partneriui ir asmeninės atsakomybės korta. Kartais ji gali simbolizuoti valdžią ir aukštą socialinę padėtį. Tai visuomet rodo į atsakomybę ir įsipareigojimus.

Greta blogų kortų ir toliau nuo klausiančiojo, ŽIEDAS įgauna neigiamą prasmę. Tampa išsiskyrimas, sąjungos nutraukimas, kitos bendravimo problemos.
Išvydus šią kortą, įdėmiai išstudijuokite kitų, greta esančių kortų reikšmes.
Žiedas

Su DEBESIMIS – reikia būti atsargiam priimant įsipareigojimus
     SAULE – sėkminga sąjunga ar santuoka
     GYVATE – suokalbis arba intrigos
     LAIŠKU – oficialus sąjungos dokumentų įforminimas
     ŽUVIMIS – pelninga sąjunga ar sutartis
     KNYGA – slapta sąjunga, paslaptys
     LELIJA – sąjunga su įtakingu žmogumi

Add Comment