Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

(20) “Sodas” Kortos reikšmė

Sodas, pagrinde visuomeniška korta atstovaujanti draugiją, žmones. Šalia blogų kortų – priešiškai nusiteikusius žmones. Kortoje matyti žmonių prižiūrima vieta, skirta bendravimui ir poilsiui. Tai miško analogija ir pirminė žmogaus gyvenimo vieta (pagal bibliją). Ši vieta skirta atsipalaidavimui, kontaktams su žmonėmis palaikyti, susitikti, džiaugtis ir linksmintis, kadangi lengvai sugeriama neigiama energija. Tuo pačiu tai gandų ir apkalbų vieta.
Pasąmonės lygmenyje sodai sietini su naujomis romantiškomis pažintimis ar nuotykiais. Gražiai sutvarkytas ir prižiūrėtas nurodo augančią sėkmę, turtą. Ten kur tvarka ir priežiūra – sėkmė, kur jos nėra – sėkmės trūkumas.
Ši optimizmo ir linksminimosi korta siejama su bohema ir artistiškais gabumais, atvirais namais, audringais pobūviais. Šalia klausiančiojo kortos kelia šventinę nuotaiką, galimas pakvietimas į tokius renginius kaip koncertai teatrai ar šiaip vakarėliai. Palanki korta pažintims ir draugams užmegzti. Jokio gilumo ar tvirtos partnerystės nežadama. Maloni, tačiau neįpareigojanti sąjunga.
Jei SODAS nuo klausiančiojo kortos toli, kompanijoje praleistas laikas gali būti neįdomus, nenaudingas ar įtartinas.
Pasitaiko, jog korta kalba apie visuomenės ar kolektyvo įtaką klausiančiojo veiksmams. Žmogus vargiai apsieina be visuomenės, tačiau būryje žmonių praranda savo individualybę, tampa vedimas stereotipų, prisitaiko pagal moralės normas.
Kartais korta rodo tiesiog poilsį ar atostogas.

Sodas

Su RAITELIU – naujienos arba paskalos, galbūt tolimą giminaitį, mažai žinomą asmenį
    LAPE – netikusi draugija, kurioje galimos apgavystės
    ŠUNIMI – aplink draugai
    BOKŠTU – seni ryšiai, kurie gali padėti
    KALNU – izoliacija, atsiskyrimas nuo visuomenės
    LAIVU – išvyka malonioje draugijoje
    PELĖMIS – klausiantysis gali patekti į blogą kompaniją
    KARSTU – gali tekti apsilankyti kapinėse. aplink jus matyti emocinę tuštumą sėjantys žmonės. Korta įspėja vengti azarto, šiuo metu draugija nėra jums nusiteikusi palankiai.

Add Comment