Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

(24) “Širdis” Kortos reikšmė

Šioje kortoje pavaizduota gėlėmis apipinta širdis. Dažnai aprišta kaspinu ar juostele – sužeidimai ir apdovanojimai. Tai emocijų ir jausmų centras. Krikščionybėje širdis Mergelės Marijos simbolis – tikėjimas, meilė, viltis ir pasiryžimas aukotis.

Pasąmonėje širdies plakimas atspindi jėgas, sėkmę ar nesėkmę jums ir draugams. Kada širdis plaka normaliai – reikalai seksis puikiai. Kraujuojanti – įžeidimas. Širdis tiesiogiai kalba apie svajų išsipildymą jei sveika ir atvirkščiai. Priklauso kokią ją matote.

Pirmiausia tai emocijų korta, tradiciškai kalbanti apie meilę, draugystę ir harmoniją su partneriu, emocijoms pranašauja komfortą. Tarpusavio ir draugystės klausimais ši korta rodo tiek naujus santykius tiek ir aistrą jau pažįstamam asmeniui. Bet kuriuo atveju ši pažintis bus prisimenama visą gyvenimą.

Tai palankūs įvykiai, sutapimai. Versle ir profesijoje viskas grindžiama žmonių emocijomis. Tai ne visuomet gali rodyti gerą kryptį.

Širdis atskleidžia interpretuojamo klausimo emocijų horizontą. Tai aistrų ir išgyvenimų paliudijimas. Širdis – sąžinės korta.

Su blogomis kortomis matyti Emocinė krizė, abejingumas, šaltis, jausmų atšalimas. Meilė ir neapykanta visuomet būna šalia.
Žiedas

Tarp VYRO ir MOTERS, MOTERS ir VAIKO kortų, reiškia labai stiprius altruistinius jausmus, meilę.
Su BLANKA – klausiantysis myli, tačiau ar jį patį myli?
     KRYŽIUMI – jausmų išmėginimas, nervingos situacijos
     KARSTU – jausmų mirtis, atšalimas
     GANDRU – naujų jausmų atsiradimas, klestėjimo ženklas
     NAMU – meilė ir abipusis supratingumas namuose
     IŠSIŠAKOJIMU – meilės trikampis
     DALGIU – emocinė krizė
     GYVATE – intrigos žeidžiančios širdį klausiančiajam 

Add Comment