Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

(31) “Saulė” Kortos reikšmė

Saulė – likimas, sėkmė. Jei šalia nepalankios kortos – nesėkmė, nepalankus likimas. Kortoje matyti saulė – šviesos ir šilumos šaltinis, be ko gyvybė žemėje neegzistuotu. Daugybėje tautų, saulė – aukščiausiojo kūrėjo simbolis. Etteilla raštuose užsiminė, jog egiptiečiams ištraukus pentaklių tūzą (būgnų), jie daugiau kortų netraukdavo. Buvo manoma, kad didesnės laimės trokšti negalima.
Pasąmonėje saulės ženklas išties geras. Patekanti – naujienos puikios; besileidžiantis – senatvės ramuma; raudona – geras atlygis; skaisti – sėkmė.

Saulė – viena geriausių kortų ne tik Lenormand, bet ir Tarot sistemoje. Su SAULE, kai ji yra greta klausiančiojo kortos, visų pirma siejama sėkmė visomis prasmėmis – visa kas geriausia. Sėkminga ir reikalų pradžia ir problemų sprendimas, triumfas, laimėjimai loterijoje, geri pirkiniai, meilė, šilti tarpusavio santykiai, praeinanti liga ir t.t Klausiantysis pasieks tai, ko trokšta.

Kalba eina apie net drąsiausių svajų įgyvendinimą. Klausiančiajam, tai sėkmės laikotarpis. Su Saule sėkmė stabili ir ilgalaikė.
Saulė kalba apie tai, kad klausiantysis atskleidė tiesą ir praregėjo (dvasine prasme). Jo ieškojimai tarsi nušviesti Saulės šviesos. Ši korta taip pat kalba apie talentą, kūrybinę potenciją, savi-realizaciją.

Jei saulė eina po negatyvių kortų, tai krizės pabaiga.Net šalia negerų kortų silpnina jų poveikį. Ji tarsi sako, kad klausiantysis išspręs savo problemas ir tikrai sulauks pagalbos, tačiau neskubėkite.

Saulė

Su INKARU – stabili sėkmė
    PUOKŠTE – likimo dovana
    PELĖDOMIS – filosofiniai apmąstymai nukreipti teisinga linkme
    GYVATE – aplinkinių pavydas
    NAMU – tarpusavio supratimas ir santarvė namie
    LAIŠKU – džiugi žinia
    PARKU – aukšta padėtis visuomenėje, pripažinimas
    ŠIRDIMI – džiaugsmas, puikios bendravimo perspektyvos

Add Comment