Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

(5) “Medis” Kortos reikšmė

Medis pagrinde kalba apie gyvybines jėgas, sveikatą ir galimybes. Greta sudėtingų kortų rodo šių jėgų trūkumą. Tai vienareikšmiškai sunkiai apibūdinama korta. Senovėje tai būdavo dievybių ir gamtos stichijų sąsaja, turinti mistinių galių. Įvairiose pasaulėžiūrose tai išties svarbus vaidmuo. Kai kur, netgi vaizduojamas kaip vistos sandaros vaizdinys. Skandinavu legendose amžinai žaliuojantis Uosis jungė devynis mitologinius pasaulius.

Pasąmonėje medis ir geras ir blogas ženklas. Žydintis, nudžiuvęs ar lapus numetęs medis atitinkamai turi skirtingas reikšmes pagal savo gyvybės rodiklį. Žydintis – sėkmė ir pelnas, pagrinde tai yra praturtėjimas, kaip ir medžio sodinimas.
Medis priskiriamas geroms kortoms. Ateities pozicijoje simbolizuoja reikalų sėkmę ar problemų sprendimus. Praeityje kalba, jog būta tvirto pagrindo. Esamajame laike tai stabilumas, vidinių resursų gyvybinės jėgos.

Medis – sveikatos simbolis, tvirtybės ženklas, potencijos jėgos, organizmo vidaus resursai. Kuo arčiau klausiančiojo kortos, tuo sveikata geresnė ir atvirkščiai, sveikata reikėtų susirūpinti. Verslo ir profesiniai klausimai reiškia stabilumą, patikimumą, gilias šaknis.

Greta blogų kortų, sveikatos ar verslo problemos.

Praeities pozicijoje medis gali būti suvokiamas, kaip klausiančiojo gyvenimo suvokimo apsistojimas, jis jau rado savo vietą kalbamoje srityje. Šaknys tvirtai įleistos ir žino, ko iš gyvenimo nori.

Medis

Su DALGIU – galbūt klausiantysis pervargęs, jaučia stresą. Reikalingas poilsis.
     KARSTU – kažkas turėtų pasikeisti į blogąją pusę
     DEBESIMIS – ligų formos, pablogėjimas, pavojus
     GYVATE – vertėtų pasitikrinti sveikatą
     SAULE – pelnyta sėkmė
     KRYŽIUMI – daugiau dėmesio skirkite savo sveikatai
     LOKIU ar BOKŠTU – gera sveikata arba reikalų padėtis
     LELIJA – galimybė įsitvirtinti visuomenėje, užimti geresnes pareigas.

Add Comment