Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

(30) “Lelija” Kortos reikšmė

Lelijos pagrindinės reikšmės, tai dorybė, nepriekaištingumas, geradarys, valdžia. Šalia negerų kortų prideda piktavališkumo, nemalonės. Tai švaros ir nekaltumo simbolis. Tuo pačiu – karališkos valdžios simbolis.
Pasąmonėje baltosios reiškia vestuves ar sėkmę, nors yra manoma, jog sapnuose baltos gėlės reiškia mirtį.

Pranašaujant tai itin palanki korta klausiančiajam, rodanti jo įvertinimą, nepriekaištingumą, teigiamą požiūrį į jį. Jei ji atsiradusi greta klausiančiojo kortos – viskas gerai, galima teigti, kad klausiantysis turi savo angelą sargą, jis patikimai apsaugotas. Dabar jis apsuptas gerų žmonių, kurie myli ir gerbia. Yra tikimybė, jog pateko į įtakingų ir galingų žmonių draugiją. Bet kuriuo atveju dabar jis gali tikėtis pripažinimo, ramybės, harmonijos. Su LELIJOMIS siejama labdara, geradarystė, teisingas gyvenimo būdas ir elgsena, nuosaikumas. Jei klausimas surištas su profesine veikla, tai sėkminga visų reikalų pradžia, bendradarbių ir pavaldinių pagarba, nepriekaištingumas, puiki karjera (galimas paaukštinimas darbe).
 
Jei kalbama apie žmonių tarpusavio santykius – tai altruizmas, pasiaukojimas, platoniška meilė, dvasingumas, dorumas.
Ši korta byloja apie svajones, aukštus idealus, švarias mintis, dvasingumą.
Atkreipkite dėmesį į aplinkines kortas. LELIJA švelnina blogų kortų įtaką. Tada prašneka apie nusivylimą, nesėkmes, netikrumą, piktavališkumą. Taip pat gali reikšti, jog klausiantysis pateko į šio pasaulio galingųjų nemalonę.
Lelija

Su LAPE – paskalas, apgaulę, gal per daug pasitikima kai kuriuo žmogumi.
    KARSTU – įtakos, pagarbos (garbės), nekaltybės praradimą.
    ŠIRDIMI – meilę, romantiškus santykius
    LOKIU – galingą ir įtakingą globėją
    SAULE – talentą, “Dievo dovaną”
    NAMU – namuose viskas gerai, puikūs santykiai tarp namiškių

Add Comment