Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

(14) “Lapė” Kortos reikšmė

Lapės pagrindinės reikšmės siejamos su apgaulėmis ir klastomis ir šalia blogų kortų visa tai tik sustiprėja. Šis gyvūnas visiems puikiai žinomas kaip klastos simbolis ir iš vaikystės tikrai žino apie lapės gudrumą, gebėjimus apgaudinėti. Korta perspėja apie nesantaiką ir intrigas.

Pasąmonėje lapės užmušimas reiškia pergalę o glostymas pavojų ir riziką. Greta klausiančiojo kortos tai įspėjimas, jog kažkas nori apgauti ir verta pasisaugoti. Situacijose, kuomet pranašaujant pasirodo LAPĖ, visada slypi kažkokia klasta, paslaptis ar intriga, tad galite ruoštis visokiems spąstams. Įdėmiai peržvelkite greta esančias kortas. Galbūt jos padės išsiaiškinti, kur slypi pavojus.

Be viso kas išvardinta, LAPĖ reiškia ir paskalas, intrigas, apkalbas, negarbingą elgesį. Tarpusavio bendravime šiuo atveju nederėtų per daug pasitikėti draugu ar drauge. Galimos apgaulės ir neturint rimtų kėslų. Negalima atmesti galimybės, kad klausiančiajam artimas žmogus nėra ištikimas. Tas pats ir darbo bei profesijos srityse.

Lapė

Su VAIKU – nekaltas melas, pataikavimas
    SODU – apkalbos, intrigos kolektyve ar kitoje draugijoje
    RAKTU – apgaulė ir melas išaiškės
    ŠUNIU – draugo išdavystė, gerai, kai šuo draugas, blogai kai draugas – šuo
    LAIŠKU – saugokitės padirbtų dokumentų
    ŽVAIGŽDĖMIS – svajonės be realaus pagrindo. Jos veda į aklavietę.
    NAMU – apgaulė namuose, galbūt neištikimas sutuoktinis ar draugas

Add Comment