Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

(27) “Laiškas” Kortos reikšmė

Pagrindinė reikšmė oficialūs dokumentai ir naujienos. Šalia negerų kortų painūs ir blogi dokumentai, gerų naujienų nelaukite. Kortoje matyti laiškas, kuris yra informacijos šaltinis, tiek geru tiek blogu. Žinodami, kas laiško siuntėjas, galime numanyti kokių naujienų susilaukėme.
 
Pasąmonėje laiškas priimamas kaip gera žinia, tačiau dėstyme yra daugiau neutrali klausiančiajam korta. Šiuo būdu gali ateiti bet kokios žinios. Jo užtenka vien tam, kad būtų gauta žinia ar dokumentas, susirašinėjimas (jei ateities pozicijoje). Naujienos ir pranešimai, oficialūs dokumentai, dalykiniai popieriai, tarnybiniai raštai, ataskaitos, liudijimai, kvietimai, bilietai, sutartys, kontraktai ir pan.
 
Jei laiškas apsuptas gerų kortų ir žinios bus geros ir dokumentai klausiančiam naudingi. Jei blogos – atvirkščiai. Greta esančios kortos suteikia visą reikalingą papildomą informaciją apie tai, kokios bus žinios. Kuo korta arčiau klausiančiojo kortos, tuo dokumentai ir žinios svarbesni.
 
Laišką apibūdinti galima panašiai kaip Raitelį, tačiau šis daugiau reiškia naujienas, kurios nebūtinai oficialios. O štai laiškas daugiau oficialus dokumentas.
Jei klausiantysis dalyvauja teismo procese, laiškas gali rodyti nuosprendį.
Laiškas

Su DEBESIMIS – nerimą keliančios naujienos, jei greta tamsus debesis
     ŽIEDU – oficialus pasiūlymas tuoktis, sutarties ar kontrakto pasirašymas
     KARSTU – žinia apie mirtį ar kitos blogos naujienos
     BOKŠTU – laukite žinių iš valdiškų namų
     ŽIURKE – dokumentų praradimas
     KALNU – biurokratinis susirašinėjimas, laiko delsimas
     NAMU – dokumentų, kurie siejami su nuosavybe tvarkymas
     ŠIRDIMI – žinios nuo emocionalaus ar artimo žmogaus, galbūt emocingas raštas 

Add Comment