Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

(26) “Knyga” Kortos reikšmė

Kortoje matyti užversta arba atversta knyga. Tai paslapties ir žinių simbolis, kurios gali būti atskleistos, tereikia atsiverti. Kinai tiki, jog knyga saugo nuo piktųjų dvasių. Pasąmonėje knygos atspindi pagarbą ir išmintį. Ramaus turinio knygų skaitymas – proto ramybė. Bet kokie rizikingi duomenys knygoje kalba apie praradimus. Asmuo, kuriuo domitės yra atviraširdis ir nuoširdus.

Knyga tradiciškai yra paslaptis, o tai nei gerai nei blogai. Klausimo situacijoje glūdi paslaptis, kurią reikės atskleisti. Kuo knyga arčiau klausiančiojo kortos tuo didesnė paslapties reikšmė. Jei toliau nuo klausiančiojo – paslaptis tampa ne tokia reikšminga. Greta esančios kortos padės susigaudyti, kur paslapties šaknys. Daugiau ar mažiau svarbus atradimas, egzistencinės paslaptys, paini situacija ar nuo jūsų kažkas slepiama sąmoningai.

Kortos pasirodymas pasako, kad teks mokytis kažko naujo. Taip pat reiškia ir patį mokymą. Santykiuose ir bendravime daug neaiškumų, paslapčių. Kažkas slepiama ar nutylima.
 
Profesinėje veikloje – užuomina, reikalai ir jų aplinkybės reikalauja papildomo išstudijavimo, ar nepakanka žinių, tad reikėtų pasimokyti.
Greta blogų kortų KNYGA nurodo, jog paslaptis gali būti ir neišaiškinta ar sąmoningai nuslepiama. Bet kuriuo atveju klausiantysis turėtų gerai pagalvoti.
Knyga

Su SODU – nutylėjimai, paslaptys kolektyve, galbūt klausiantysis pernelyg atvirauja
    LAPE – kompetencijos trūkumas, sąmoningas noras pasinaudoti nežinomybe
    KRYŽIUMI – svarbus gyvenimo egzaminas
    ŽIURKE – informacijos praradimas
    BOKŠTU – paslaptis turbūt taip ir neatsiskleis
    KALNU – sunkus mokslas, sunkiai įgytos žinios
    IŠSIŠAKOJIMAS – kryžkelėje klausiantysis turi gerai apmąstyti visus galimus variantus. Teisingas pasirinkimas gali būti paslėptas.

Add Comment