Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

(8) “Karstas” Kortos reikšmė

Karsto dominuojanti reikšmė sietina su pabaiga, pasikeitimais ir transformacija. Jei aplink matyti blogų kortų, tai ši neigiama įtaka tik sustiprėja. Kortoje pavaizduotas karstas, į ką pasąmonė reaguoja kaip fiziologinės būties pabaigą žmogui. Dažnai gąsdina ir kelia siaubą. Tačiau į tai reikėtų pažvelgti plačiau: fizinė mirtis – tai nenutrūkstamo gyvybės rato simbolis. Žmogus gimsta, gyvena ir, kai ateina laikas, miršta, užleisdamas vietą naujai kartai, kuri savo ruožtu užleis vietą kitai. Tai neišvengiama. Šis reiškinys yra būtinas progresui.

Įdomiai pasąmonė kartais interpretuoja mirtį, kuri taip gąsdina sąmonę, tuo tarpu reiškia sėkmę ar rodo gerą ženklą. Matyti pačią mirtį – didelės permainos.

Pranašaujant karsto korta viena iš nepalankiausių klausiančiam asmeniui. Ji nurodo problemų rimtumą, pinigų praradimą, nepalankią reikalų baigtį, sunkumus darbe, bankroto atvejus, ligas ar net mirtį. Kuo ši korta arčiau klausiančiojo, tuo problemos rimtesnės. Pasirodžius dėstyme atidžiai išstudijuokite kortas esančias greta. Galbūt jų dėka pavyks išsiaiškinti, kur slypi problemos šaknys.
Pačios mirties pranašauti nepatartina net jei pasirodė KARSTO, DALGIO ir KRYŽIAUS kombinacija drauge.

Jei klausiantį žmogų praeityje ištiko krizė, ši korta simbolizuoja lūžio tašką. Užtenka garbingai priimti tai, kas neišvengiama ir stengtis rasti išeitį iš susidariusios situacijos, bet nepasiduoti melancholijai ar depresijai. Dažnai praėjusios vertybės, santykiai su žmonėmis ar veikla tampa nereikalingi, nors pačiam tai sunku pripažinti ar suprasti. Ši korta padės susivokti esančioje situacijoje.

Karstas

Su ŽIEDU – tarpusavio santykių baigtis. Jei sąjunga blogis, tai skyrybos – išeitis ir naujo gyvenimo pradžia,
    ŽUVIMIS – finansinės problemos
    SODU – draugai, pažįstami, artimieji gali nusigręžti nuo klausiančiojo
    MĖNULIU – krizė ir ilgalaikė slegianti būsena.
    SAULE – juodo periodo pabaiga klausiančiojo gyvenime
    NAMU – liūdesys, problemos ar nemalonumai namuose

Add Comment