Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

(21) “Kalnas” Kortos reikšmė

Kalnas, siekiantis dangų sujungiantis jį su žeme atstovauja kliūtis ir gaišatį. Šalia blogų kortų kliūtis patampa neįveikiamos. Kalno simbolis pasąmonėje yra ne vienareikšmis. Yra sakoma, jog kalnai traukia kaip magnetas. Tas, kas kalnuose pabuvo bent sykį, visuomet į juos grįžta.

Kalnai – tai kliūtys kelyje, kurias tenka įveikti. Apeiti, perlipti, perskristi, tačiau pašalinti neįmanoma (stovi kaip kalnas). Kalnas drauge ir stabilumo, nepaslankumo, inercijos simbolis. Platesne prasme kalnai kliūčių simbolis, kurias atneša likimas. Pašalinti jų negalime ir turime rasti būdą joms įveikti.

Pasąmonėje dažnai kalnas rodo tą patį – sunkumus ir kliūtis. Viršūnėje jos įveikiamos, nepasiekus – ne. Tai gali būti žmonės ar aplinkybės, kurios trukdo pasiekti tikslus, bei išspręsti iškilusias problemas. Reikia ieškoti būdų joms apeiti. Sprendimas bus nelengvas, tad reikia apsvarstyti kiekvieną žingsnį. Į situaciją, žmogų ar problemą galima pažvelgti iš kito taško. Dažnai kortos parodo, kokias problemas reikės spręsti. Jei greta blogos kortos – tikėtina jog neįveikiamos. Ieškokite kitų klausimo sprendimo būdų.

Jei klausimas užduotas apie bendravimą – tarp žmonių iškilo siena. Jei profesinėje veikloje ar versle – irgi problemos. Kai šalia kortos geros – tikėtina jog problemos išsispręs o reikalai pagerės.

Kalnas

Su KNYGA – sunkumai moksle
    SODU – atsiribojimas nuo kolektyvo, izoliacija, kartais šis derinys reiškia užsieniečius
    DALGIU – destrukcija, irimas
    GYVATE – stiprus ir klastingas priešas
    ŠLUOTA – užsitęsęs konfliktas
    ŠIRDIMI – jausmai be atsako
    NAMU – namuose kažkas netvarkoje ir reikėtų pasistengti normalizuoti santykius tarp namiškių
    DEBESIMIS – užklumpanti audra pranašauja nieko gero

Add Comment