Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

(7) “Gyvatė” Kortos reikšmė

Gyvatės pagrindinės reikšmės siejamos su apgaule ir barniais, išdavyste ar kartais išmintimi. Šalia blogų kortų pažymėtos reikšmės tik dar daugiau sustiprėja. Kortoje pavaizduota gyvatė. Žmonijai tai išties pakankamai dviprasmis simbolis. Ji egzistuoja net ir gydytojų emblemoje, laikoma ir atsinaujinimo simboliu, dėl savo gabumų išsinerti iš senos odos.

Vis gi GYVATĖ dažniausiai siejama su apgaule ir išdavyste, melu ir pataikavimu. Tokie bruožai žinomi įvairiose šalyse. Ši korta, kartu ir pirmapradės nuodėmės simbolis, sugundžiusi Adomą ir Ievą nuodėmei. Pasąmonėje gyvatės taipogi blogas ženklas.

Jei korta arti klausiančiojo, tai rimtas įspėjimas. Gerai pagalvokite, kokie žmonės supa klausiantįjį. Tie kas stengiasi apgauti ar pasinaudoti, pirma stengiasi apsimesti draugu, įgyti pasitikėjimą. Savo ruožtu dažnai pataikauja, meluoja, klaidina. Verta įdėmiai apgalvoti, ar nėra tokių tarp klausiančiojo pažįstamų, kurie pridarytų didelių nemalonumų.

Net gerų kortų apsuptyje GYVATĖ praneša apie pavojų ir intrigas, gal ir nematomos, tačiau visai realios.

Neatskleiskite savo planų kitiems, saugokite savo paslaptis. GYVATĖ – tai priešas, apsimetantis draugu, tad reikia būti budriam.

Jei klausimas eina sveikatos klausimais, tai ši korta interpretuojama kaip palanki, pranešanti pasveikimą.

Gyvatė

Su MEDŽIU – medicina, pasveikimas, pagundos medis
    VAIKU – vilkas avelės kailyje
    LAPE – melas, pataikavimas
    ŠUNIMI – kažkas iš draugų laiko akmenį užantyje
    ŽIURKE – didelė apgavystė ar praradimas
    ŽIEDU – suokalbis, kuris gali stengtis pakenkti klausiančiojo sąjungai
    KARSTU – ligos paūmėjimas, santykių paaštrėjimas

Add Comment